Bakri Petë Prodhim Facilities

Përshkrim i shkurtër:

Copper foil integrated machine assembly line The only four-roller spinning rolling machine in the industry :The maximum spinning diameter is 3.8 meters and the length is 1.7 meters. This type of rolling machine can furtherly optimize the shape, surface and precision of the cathode roll. The control technology of impurity content of ingots: Through the strict and precise control of impurity elements, the precise control of ingots composition can be realized by the vacuum melting process, a...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  petë bakrit integruar makinë linja e montimit

  1. katër-rul makinë e vetme tjerrje kodrina në industrinë: diametër maksimal tjerrje është 3.8 metra dhe gjatësia e tij është 1.7 metra. Ky lloj i makinës kodrina mund furtherly zgjedh formën, sipërfaqen dhe saktësi të rrokulliset katodë.
  1. Teknologjia kontrolli i përmbajtjes së papastërtisë së ingots: Nëpërmjet kontrollit të rreptë dhe të saktë të elementeve të papastërtisë, kontrolli i saktë i përbërjes ingots mund të realizohet nga procesi i shkrirjes vakum, dhe me cilësi të lartë titan shufër me elemente të ulët papastërti mund të merret me anë të kontroll të rreptë parametër i lëndëve të para të sfungjer titan dhe procesin e implementimit shkrirjes. 
  1. Teknologjia kontrollit i uniformitetit indeve: Nëpërmjet falsifikim, kodrina dhe procesit të trajtimit të nxehtë, i strehoj arrin një sqimë të plotë, dhe për të vendosur themelet gjobë-trashë indeve. Pozicioni elektrodë daulle shmang formimin e "pika ndotur" në sipërfaqe.
  1. Teknologjia Kontrolli i uniformitetit indeve kodrina: Nëpërmjet shkallë të tonazhit, me dy kalime kompjuter numerike Kontrollit petëzimit të formojnë pjesë unazë, dhe nëpërmjet optimizimit parametër (kodrina temperaturën dhe deformim) dhe shpërndarje të arsyeshme të vëllimit të përpunimit për të siguruar efektin e sqimë indeve dhe konsistenca e pjesëve të ndryshme. Objektivi Kontrolli përfundimtar është se madhësia mesatare kokërr nga pjesët përfunduar rrjet arrin GB / T6394-2002 grade5 ~ 6, dhe testi tejzanor plotëson nivelin AA GB / T5193-2007.
  1. Teknologjia kontrollin e Spin-formuar qëndrueshmëri indeve: Nëpërmjet procesit të qëndrueshëm të standardizuar Spin-formuar, dhe duke përdorur të madhe-diametër hollë-mur izotermal spin-formuar teknologji, indet metalike recrystallization dinamike gjatë procesit të përpunimit mund të realizohet përmes myk dhe shufër metalike izolim teknologji dhe optimizimi i deformimit Rolling kontrollit të frekuencave. Uniformitetin indeve dhe konsistenca e titan pozicionit electrode daulle janë faktorët kyç për përgatitjen e qëndrueshme e fletë metalike me cilësi të lartë bakrit.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Agree with this Privacy Policy.

  produkteve të përafërta

  
  WhatsApp Online Chat !