Rreth nesh

DSC_6384

China Special Metal Group Limited (CSM) , një furnizues i  Makineri metalurgjik, Çimento & Minierave makineri, bakri petë objektet e prodhimit, kushton për të ofruar cilësi të lartë të pots shllak, hedh nxjerr para, shufër myk, Vertical Mill lartë saktësi produktet e përpunimit, dhe ngjitur trillimet për klientët me vlerë nga e gjithë bota. Ndërkohë, ne ofrojmë inxhinieri projektimit dhe projekt gardian si.

grupi ynë

Grupi ynë zotëron katër bazave kryesisht prodhim. Hedh bazat në Xinxiang dhe Yiyang; saldim baza trillim në Wuxi, bazë të veçantë aliazh në Xi'an. Baza jonë Shanghai është komerciale dhe inxhinieri qendra. Ne kemi vet certifikatën tonë ISO 9001.

- Ne kemi 2 grupe të 30 Ton alkaline furre elektrike me hark; 8sets i transferimit të nxjerr para me kapacitet 35ton, 50Tons, dhe 75tons; 2 grupe të karte të pjekur; 4 grupe të furre të madhe trajtimit të ngrohjes dhe objektet përcjellëse, duke përfshirë stacionin e oksigjenit të gjenerimit, bimë compression ajrore, stacionin e gazit natyror, stacioni CO dhe 22 grupe të heqjes makina pajisjeve. Kapaciteti heqjen arrin 200tons. Ne vet 5 grupe të pajisjeve të derdhur në shkallë të gjerë. Ndërkohë, ne gjithashtu kemi GS1000 vakum lexim direkt spektromatës bërë nga OBLF dhe pajisje të tjera të inspektimit si sulfide karbonit me shpejtësi të lartë Analyzer, mikrokoordinator tre elemente të Analyzer me shpejtësi të lartë, dixhitale detektor tejzanor krisje, për shumë qëllime detektor krisje pluhur magnetike të tilla si pajisje kimike, përveç se ne gjithashtu vetë leveraged kontrollor universale forcë, SAC makinë jashtëzakonshëm. Simulon procesin e hedh nga software CAE të siguron aktrime të reja të nivelit të cilësisë. Të gjitha aktrime janë proces me gouging hark, gaz dioksidit të karbonit gouging, shtënë-sulmoi në mënyrë që të merrni cilësinë sipërfaqe.

- Ne kemi qendra machining CNC, e cila është e pajisur me makina të avancuara të tilla si torno vertikale të OD2.5M, OD4M, OD5M, OD6.3M, OD8M, OD10M; makinë gear hobbing e OD3.15M, OD3.2M, OD5M, OD6.8M, OD8M, OD10M; W250G CNC mërzitshëm dhe frezë; XK2755 * 200/25 * 20 CNC tra horizontal-set boring lëvizshme dhe bluarje torno; T6920 rëndë mërzitshëm dhe frezë; off-line me hark hapur makinë saldim; 150t automatik saldim hark zhytur; OD6.2 * torno 20m cilindri; CNC cutting plazma machine; CNC machine flakët; 16M makinë planifikimi buzë; 150t vinç-urë vinç.

produktet tona

Produktet tona përfshijnë pajisjet metalurgjike, makineri çimentos, makineri e minierave, hidraulike dhe makineri elektrike, makineri ndërtimi, Wind prodhimin e energjisë, etj aktrime përzhit pesha është deri në 120MT. Produktet kryesore janë kupat hedh, tenxhere skorje, kallepet per shkrirje, housings mulli, chucks, gear nënbarkëz & rrota për prodhimin e çimentos dhe makineri minierave, bluarje tryezë dhe bluarje rul për mullinj, rast dhe mbulon për pompat, trupin dhe trarëve për të gjitha llojet e makinës .WhatsApp Online Chat !