Контактирајте не

КИНА специјални метални GROUP LIMITED

адреса

No.3500, XiuPu патот, 201315,

Шангај

телефон

+ 86-021-51696870

+ 86-021--60818968

часа

24-часовна услуга

Сакаат да работат со САД?

Agree with this Privacy Policy.


WhatsApp Online Chat !